Szukaj w serwisie

Kategorie produktów » Usługi budowlane » Izolacje wdmuchiwane
  • Podgląd produktu
produkt
Izolacja wdmuchiwana materiałem THERMOFLOC
produkt

Izolacja wdmuchiwana materiałem THERMOFLOC

Opis produktu:

CORAZ CZĘŚCIEJ INWESTORZY STAWIAJĄ NA WDMUCHIWANE MATERIAŁY IZOLACYJNE

Ocieplanie i izolacja nowych i starszych obiektów jeszcze nigdy nie była tak skuteczna, prosta, szybka i ekologiczna. Dzięki nowatorskiej metodzie produkcji, materiały wdmuchiwane THERMOFLOC spełniają najbardziej rygorystyczne normy Unii Europejskiej - jako jedyne na rynku polskim są m.in. w 100% wolne od soli boru. Są bezpieczne nawet dla alergików, tworząc w pomieszczeniach przyjazny mikroklimat.

Natureplus® - PIECZĘĆ JAKOŚCI - "SPRAWDZONO"!

CERTYFIKOWANY DO REALIZACJI PRZYSZŁOŚCIOWYCH I ZDROWYCH INWESTYCJI BUDOWLANYCH!

Materiał izolacyjny THERMOFLOC jest pierwszym w Europie produktem, mogącym poszczycić się prestiżowym znakiem jakości natureplus@. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że produkt użyty do izolacji dachów, poddaszy czy nawet całego budynku jest w pełni bezpieczny dla Państwa zdrowia i środowiska. Składa się z poddanego starannej selekcji papieru gazetowego oraz surowców mineralnych. Gotowy materiał jest praktycznie całkowicie ognioodporny, niepodatny na działanie pleśni, grzybów oraz owadów i gryzoni.

WYNIK BADAŃ "BARDZO DOBRY" W ODNIESIENIU DO PRODUKCJI I ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

Zanim produkt trafi do Pastwa domów by je docieplić, przechodzi szczegółowe kontrole wewnętrzne i zewnętrzne, dające pewność, że materiał spełnia rygorystyczne normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Zaletą produktów THERMOFLOC jest również ich wszechstronność zastosowania - nadają się bowiem do ocieplenia i izolacji zarówno nowych budynków (również tych energooszczędnych, pasywnych), jak i do renowacji istniejących obiektów - także gospodarczych czy przemysłowych. Aplikacja pneumatyczna umożliwia pracę bez naruszania i rozbiórki płyt GK - materiał izolacyjny jest wdmuchiwany bez jakichkolwiek uszczerbków strukturalnych budynku.

Stosujemy także innowacyjne rozwiązania dla izolacji wdmuchiwanej stosując najwyższej jakości wełnę i granulaty. Skontaktuj się z nami by poznać szczegóły oferty!

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

  • Formularz zapytania produktowego do firmy
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Województwo:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:
  • Produkty firmy P.H.U. DOMINO PIOTR JÓŹWIN
powrót
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone