Szukaj w serwisie

Kategorie:

Instalacje | Projekty | Agroturystyka | Dachy i pokrycia dachowe | Dom i Zagroda | Folie i szklarnie | Budynki gospodarcze | Inne

Tutaj jesteś: Artykuły / Instalacje
Polecany artykuł

Czujniki poziomu cieczy - komfort i nowoczesność

kategoria: Instalacje , Patryk Sławicki
Czujniki poziomu cieczy - komfort i nowoczesność
Czujniki poziomu cieczy - komfort i nowoczesność

Współczesne problemy wymagają współczesnych rozwiązań. Jeśli marzy Ci się w pełni zautomatyzowany, inteligentny dom - warto zadbać o każdy jego aspekt. Czujniki poziomu cieczy Aquilo to nie tylko komfort odciążający nas z potrzeby manualnego sprawdzania poziomu wypełnienia zbiornika, ale też i bezpieczeństwo.

Przepełniony zbiornik powoduje ryzyko wycieku, który w swoich powikłaniach może wygenerować niepotrzebne koszty oraz niekomfortowe warunki. Niezależnie od tego, czy będzie to deszczówka, czy szambo. 

Nowoczesna elektronika, która na bieżąco monitoruje poziom wypełnienia zbiornika bez wychodzenia z domu.  Montaż czujnika jest niezwykle prosty, sprawdzi się on w prawie każdej lokalizacji. Wystarczy jedynie zamontować czujnik w zbiorniku, podpiąć odbiornik do gniazdka, zainstalować aplikację na swoim telefonie i możemy cieszyć się pełną kontrolą, niezależnie od miejsca pobytu.

Urządzenie od momentu włączenia będzie na bieżąco zbierało informacje dotyczące stanu zbiornika. W momencie jego zapełniania, bądź kiedy ciecz osiągnie niebezpieczny poziom - aplikacja od razu nas o tym powiadomi.

Czujniki poziomu cieczy

System informuje również o przewidywanym czasie zapełnienia, co pozwoli nam lepiej zaplanować potencjalną wizytę firmy asenizacyjnej. Z racji tego, że usługi te nie należą do najtańszych, warto mieć lepszy wgląd w jakość wykonanej pracy. Możemy zaufać fachowcom, ale stuprocentowo pewni będziemy jedynie, gdy własnoręcznie sprawdzimy na urządzeniu stan zbiornika przed i po pracy specjalisty asenizacyjnego.

Czujnik poziomu cieczy to zaawansowana technologia ubrana w proste do obsługi i montażu urządzenie. Pozwala uniknąć niespodziewanych wypadków oraz zapewnia komfort i poczucie kontroli, nawet jeśli jest to tylko jeden mały aspekt naszego domostwa.

Więcej szczegółowych informacji o produkcie znajdziesz na https://aquilo.pl/

autor: Patryk Sławicki

powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
JESTEŚ ZAINTERESOWANY - ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE.
  • FORMULARZ KONTAKTOWY / ZAPYTANIE OFERTOWE
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:

 
 
 
 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone