Szukaj w serwisie

Kategorie produktów » Chemia budowlana » Pianki natryskowe
 • Podgląd produktu

Izolacja piankowa Foam-Lok™500 Retrofit

Opis produktu:

Do niektórych oszczędnych lub trudniejszych robót izolacyjnych w budynkach mieszkalnych i komercyjnych zyskuje na popularności specjalna odmienna receptura pianki natryskowej i sposób jej zastosowania - noszący nazwę wtryskiwania pianki izolacyjnej (Injection Foam Insulation) lub Izolacja termiczna poprzez natrysk pianki na konkretne miejsce, do konkretnych wnęk (Pour-in-Place Foam Insulation).

Ta metoda przynosi klientom wiele korzyści, ponieważ pianka izolacyjna Foam-Lok™500 jest wtryskiwana małym otworem do wnęki w ścianie, w przeciwieństwie do natrysku pianki bezpośrednio na gołe, otwarte ściany / ścianki działowe (nowe budynki).

Firma Honter Company jest jedyna na rynku, która importuje i dystrybuuje wyjątkową natryskiwaną i wtryskiwaną piankę izolacyjną Foam-Lok™500, produkowaną w USA przez spółkę Lapolla. Ta specjalnie opracowana pianka izolacyjna różni się od zwyczajowo dostępnych natryskiwanych pianek izolacyjnych, ze względu na swoją wyjątkową kombinację, technologię i surowce.

Korzyści wtryskiwanej pianki izolacyjnej Foam-Lok™500 Retrofit

Korzyści wtryskiwanej pianki izolacyjnej Foam-Lok™500 są coraz bardziej pożądane ze względu na jej szybką aplikację bez dodatkowych przeróbek budowlanych lub innych ingerencji do istniejących konstrukcji domów, także wskutek wzrastających cen za ogrzewanie i klimatyzację oraz pozytywnego wpływu ekologicznych metod budowlanych na środowisko naturalne.

 • pianka natryskowa nie zawiera formaldehydu i freonów.
 • izolacja natryskowa jest ekologicznie oszczędna.
 • doskonała redukcja hałasu.
 • izolacje natryskowe mają doskonałe wartości oporu cieplnego.
 • pianka PUR nie kurczy się i nie osiada.
 • jest trwała, nie ulega degradacji.

Aplikacja wtryskiwanej pianki izolacyjnej Foam-Lok500 Retrofit

Nanoszenie pianki izolacyjnej Foam-Lok™500 odbywa się poprzez wtryskiwanie małymi otworami przewierconymi do wewnętrznego lub zewnętrznego płaszcza budynku lub do pustych miejsc. Pianka izolacyjna Foam-Lok™500 jest specjalnie opracowana do docieplenia istniejących konstrukcji budowlanych, tak aby swoim powiększeniem objętości nie rozerwała lub w inny sposób nie zniszczyła miejsca, na które jest stosowana, np. nie dojdzie do naprężenia, rozerwania ścianek działowych z płyt gipsowo-kartonowych.

Pianki PUR, które są nanoszone natryskiem, zwyczajowo powiększają objętość od 30 do 120 razy ich pierwotnej objętości w ciekłym stanie. Jak tylko materiały izolacyjne w ciekłym stanie zostaną zaaplikowane do otworu lub wtryśnięte do miejsca małym wywierconym otworem w ścianie, przeciekną przez wnękę w ścianie na podłogę, gdzie zaczną reagować i podnosić się, aż w całości wypełnią objętość wnęki w ścianie.

Wtryskiwana pianka izolacyjna jest doskonałym uzupełnieniem izolacji natryskowej, ponieważ można ją również zastosować na miejsca, gdzie nie można wykonać klasycznego natrysku. Wtryskiwana pianka izolacyjna Foam-Lok™500 doskonale nadaje się do robót wykończeniowych, gdy konieczna jest większa termoizolacja bądź hydroizolacja, ale nie można usunąć istniejącej boazerii ścian wewnętrznych lub zewnętrznych, jak przykładowo w domach montowanych.

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

 • Formularz zapytania produktowego do firmy
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Województwo:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:
 • Produkty firmy PAROL - Mateusz Parol
  Natryskowe Izolacje Piankowe
powrót
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone