Szukaj w serwisie

Kategorie produktów » Chemia budowlana » Pianki natryskowe
 • Podgląd produktu

Izolacja piankowa Foam-Lok™2000

Opis produktu:

Foam-Lok™2000 jest izolacją piankową o zamkniętej strukturze, którą nakłada się natryskowo. Umożliwia znaczącą oszczędność energii i jest przyjazna dla środowiska. Foam-Lok™ 2000 jest przełomową technologią przy rozwiązywaniu kwestii zawilgocenia i docieplenia budynków. Główną zaletą zamkniętej struktury komórek jest ich wodoszczelność.

Dwuskładnikowy system Foam-Lok™2000 trwale utrzymuje się na częściach konstrukcji nośnych i materiałach podkładowych, minimalizując straty powietrza, a tym samym zwiększając wydajność energetyczną i tworząc zdrowsze środowisko wewnętrzne. Jeśli aplikuje się ją na fundamenty i podłogi budynków, tworzy barierę wodną, która doskonale izoluje budynek przed przesiąkaniem wody.

Foam-Lok™2000 nanosi się, natryskując mieszaninę, która w ciągu kilku sekund 50-krotnie zwiększa swoją objętość. W ten sposób doskonale wypełnia każde pęknięcie i szczelinę. Jej zaletą jest to, że dokładnie i trwale przylega do każdej natryskiwanej konstrukcji, zachowując sprężystość przy normalnym osiadaniu zaprawy i ruchach konstrukcji budowlanej. Dokładnie uszczelnia płaszcz budynku, nie kurczy się, nie ugina, nie osiada i pozostaje nienaruszona przez cały okres żywotności budynku, który również częściowo wzmacnia. Jej izolacyjne właściwości cieplne są lepsze od powszechnie stosowanych materiałów izolacyjnych z waty szklanej lub bazaltowej, styropianu oraz dmuchanej izolacji celulozowej. Właściwości hydroizolacyjne natryskiwanej izolacji piankowej są znacznie lepsze niż izolacji z asfaltowej papy i folii, ponieważ tworzy ona zwartą, jednorodną i sprężystą warstwę bez żadnych połączeń. Po kilku minutach jest całkowicie utwardzona i przygotowana do nanoszenia kolejnych warstw - muru, tynku, warstwy samopoziomującej podłóg, płyt gipso-kartonowych lub farb, co przyśpiesza cały proces budowlany.

Po nałożeniu izolacja piankowa jest nieszkodliwa dla zdrowia i nie emituje żadnych szkodliwych substancji!

Zamknięta struktura komórek Foam-Lok™2000

Natryskiwana izolacja piankowa Foam-Lok™2000 o zamkniętej strukturze należy do najskuteczniejszych dostępnych materiałów izolacyjnych ze świetną wartością współczynnika przewodzenia ciepła 0,0206 [W/(m.K)]. Gęstość izolacji piankowej Foam-Lok™2000 o zamkniętej strukturze to w przybliżeniu 41,5 Kg/m³. Zamknięta struktura izolacji piankowej składa się z milionów zamkniętych komórek, co powoduje, że izolacja ta ma nadzwyczajne właściwości izolacyjne. Izolacja piankowa o zamkniętej strukturze komórek stanowi efektywną barierę powietrzną i dźwiękową, niezwykle odporną na wodę i substancje chemiczne. Kolejną niewątpliwą zaletą zamkniętej struktury jest jej sztywność i wytrzymałość.

 • Zalety natryskiwanej izolacji piankowej Foam-Lok™2000
 • Nadzwyczajne przyleganie do podłoża.
 • Oszczędność energii do 70%.
 • Zapobieganie powstawaniu mostków cieplnych.
 • Obniżenie/eliminacja przechodzenia ciepła przez konstrukcje budowlane.
 • Zdrowsze mieszkanie.
 • Doskonała nieprzepuszczalność powietrza, paroszczelność i warstwa hydroizolacyjna.
 • Obniżenie kosztów ogrzewania/chłodzenia.
 • Przyjazna dla środowiska naturalnego.
 • Zapobiega rozwojowi pleśni.

Foam-Lok™2000 jest właściwym wyborem do wysokiej jakości ocieplenia konstrukcji obwodowych budynków oraz znaczącego obniżenia ich energochłonności.

Prosimy o kontakt z naszymi biurami handlowymi w Warszawie oraz Siemiatyczach, chętnie udzielimy Państwu więcej informacji i za darmo opracujemy kalkulacje cenowe dla konkretnych obiektów.

Naszą piankę rozpoznają Państwo dzięki charakterystycznemu pomarańczowemu zabarwieniu.

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

 • Formularz zapytania produktowego do firmy
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Województwo:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:
 • Produkty firmy PAROL - Mateusz Parol
  Natryskowe Izolacje Piankowe
powrót
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone