Szukaj w serwisie

Kategorie produktów » Chemia budowlana » Pianki natryskowe
  • Podgląd produktu
produkt
HEATLOK SOY® 200 jest zamknięto-komórkową izolacyjną pianką natryskową.

Wszechstronna izolacja natryskowa - HEATLOK SOY

Opis produktu:

Dzięki stabilnemu współczynnikowi oporu cieplnego R, wynoszącemu 7.4, Heatlok Soy® 200 jest produktem najbardziej wydajnym i wszechstronnym w zastosowaniu.

HEATLOK SOY® 200 jest zamknięto-komórkową izolacyjną pianką natryskową. Do jej produkcji wykorzystuje się odnawialne oleje oraz poddawane recyklingowi butelki plastikowe, co sprawia iż jest ona wysoce wydajna oraz wyjątkowo korzystna dla ekologii.

HEATLOK SOY® 200 potrafi zredukować zużycie energii w domach do 50%. Ponadto uniemożliwia przedostawanie się pyłków oraz innych zanieczyszczeń powietrza, minimalizuje hałas oraz podnosi sprawność energetyczną redukując ulatnianie się powietrza z Twojego domu. Jedna aplikacja zapewnia barierę wodną, powietrzną i paroizolację oraz ulepsza strukturalną integralność Twojego domu.

HEATLOK SOY® 200 dostarcza wielu korzyści w jednej aplikacji, czyniąc go najbardziej uniwersalnym wyborem dla Twojego domu.

Nieporównywalne Parametry

Heatlok Soy® 200 to izolacyjna pianka natryskowa o gęstości 34-37 kg/m³. Piana ta jest produkowana w USA. Dzięki stabilnemu współczynnikowi R, który wynosi 7.4, ograniczonej gwarancji dożywotniej oraz wydajności sięgającej 13 m³ (1300 m² o grubości 1 cm), Heatlok Soy® 200 to najlepszy dla Ciebie wybór spośród pian zamknięto-komórkowych.

Sprawdzona Technologia Najnowszej Generacji

Heatlok Soy® 200 został przetestowany zgodnie z najwyższymi standardami panującymi w branży i jest zatwierdzony przez International Code Council Evaluation Service. ICC ESR-3210 zweryfikował, że Heatlok Soy® 200 jest zgodny z AC377 appendix X oraz, że może być instalowany na poddaszach i w podpiwniczeniu bez potrzeby stosowania ogólnie zalecanej bariery przeciwogniowej. Heatlok Soy® 200 może stanowić wykończenie wnętrza jeśli zostanie pokryty powłoką przeciwpożarową Blazelok TB 200.

Przyjazny Środowisku

Ponad 14 procent składu Heatlok Soy® 200 pochodzi z recyklingu. Piana ta jest tworzona z odnawialnych olejów sojowych oraz plastikowych butelek pochodzących z recyklingu. W minionym roku Demilec USA wykorzystał ponad 28,000,000 butelek. Heatlok Soy® jest przyjazny środowisku ponieważ nie zawiera freonów, chlorofluorowęglowodorów, formaldehydu lub materiałów włóknistych, spełniając najbardziej rygorystyczne w przemyśle wymagania testu LZO (Lotne Związki Organiczne).

Wszechstronny

Heatlok Soy® 200 może być natryskiwany wewnątrz lub na zewnątrz. Oferowany w wersji letniej lub zimowej, Heatlok Soy® 200 może być instalowany w temperaturze od -10 do +38 stopni. Heatlok Soy® 200 wyróżnia wysoki poziom adhezji do większości powierzchni i materiałów konstrukcyjnych takich jak drewno, metal czy beton i może być stosowany bezpośrednio na otwarto-komórkową pianę natryskową Sealection Agribalance.

Szerokie Zastosowanie

Heatlok Soy® 200 stanowi zarówno paroizolację oraz szczelną barierę. Zastosowany na zewnątrz budynku tworzy barierę drenażową (hydro). Federalna Agencja Zarządzania Kryzysowego (FEMA) uznaje, iż Heatlok Soy® 200 jest materiałem wytrzymałym i odpowiednim do stosowania na terenach, na których istnieje ryzyko powodziowe. Dzieki stosowaniu Heatlok Soy® 200 przyznawane są punkty LEEDS. Ponadto system ten posiada certyfikat ABAA, Warnock Hersey oraz Greenguard dla dzieci oraz szkół.

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

  • Formularz zapytania produktowego do firmy
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Województwo:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:
  • Produkty firmy WOJ-TOM Izolacje Natryskowe Wojciech Magiera, Tomasz Węglarski s.c.

Pianki natryskowe

powrót
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone