Szukaj w serwisie

Kategorie produktów » Chemia budowlana » Pianki natryskowe
  • Podgląd produktu
produkt
Demilec APX® to nowa, rewolucyjna otwarto-komórkowa pianka natryskowa, nieposiadająca powłoki ochronnej.

Izolacja poddasza i podpiwniczenia - Demilec APX

Opis produktu:

Demilec APX® to nowa, rewolucyjna otwarto-komórkowa pianka natryskowa, nieposiadająca powłoki ochronnej. Produkt ten powstał w efekcie ponad dwuletnich prac odkrywczych w dziale badań i rozwoju technologii Demilec USA. Demilec APX® to kolejne rozwiązanie od producenta, który stworzył dla Ciebie szeroko uznane produkty jak Sealection® 500, HeatLok Soy® 200 i Sealection Agribalance®. Pianka natryskowa Demilec APX® została m.in. zaprojektowana do użytku na poddaszach i podpiwniczeniach bez konieczności stosowania powłok przeciwpożarowych. Demilec APX® to wysoka wydajność i charakterystyczna łatwość aplikacji.

Demilec USA od prawie 30 lat i w ponad 30 krajach przewodzi pracom odkrywczym w jednej z najważniejszych technologii do termoizolacji obiektów. Nasze produkty mogą państwo znaleźć na licznych i najbardziej rozpoznawalnych inwestycjach na świecie (n.p. Pentagon, Uniwersytet w Harvardzie, strefa Ground Zero w Nowym Jorku jak również w milionach rodzinnych domów m.in. w USA, Polsce i Europie). Demilec USA prezentuje najnowsze osiągniecie. Efekt 2-letnich prac - najnowszy produkt który pojawi się na rynku już w 2013r.

Nową otwarto-komórkowa piankę natryskową, Demilec APXTM przebadano ogniowego według normy NFPA 286. Wynik badania pokazał zgodność z amerykańskim paragrafem AC-377 Appendix X co pozwala, w stosownych warunkach, na instalacje bez konieczności dodatkowej powłoki ogniowej (n.p. w miejscach gdzie nie ma potrzeby zamykania ścian płytą i chcemy zostawić odkrytą piankę).

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

  • Formularz zapytania produktowego do firmy
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Województwo:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:
  • Produkty firmy WOJ-TOM Izolacje Natryskowe Wojciech Magiera, Tomasz Węglarski s.c.

Pianki natryskowe

powrót
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone