Szukaj w serwisie

Kategorie produktów » Usługi budowlane » Izolacje natryskowe
  • Podgląd produktu
produkt
Pianka natryskowa Demilec APX

Uszczelnienie poddasza i podpiwniczenia - Demilec APX

Opis produktu:

Nowość w postaci otwarto-komórkowej pianki natryskowe Demilec APX® bez ochronnej powłoki to produkt powstały na skutek trwających ponad dwa lata działań w zakresie odkrywczych badań nad rozwojem technologii Demilec USA. Demilec APX® jest rozwiązaniem od producenta cieszących się szerokim uznaniem produktów do izolacji natryskowych, mających zastosowanie w wielu gałęziach i dziedzinach życia. Pianka ta idealnie uszczelnia poddasza i podpiwniczenia i nie ma tu konieczności użycia dodatkowej powłoki przeciwpożarowej. Charakteryzuje ją także duża wydajność i niezwykle łatwa aplikacja.

Termoizolacja obiektów i technologia w niej stosowana to dziedzina, w której Demilec USA dowodzi od niemal 30 lat na terenie ponad 30 krajów badaniom odkrywczym. Produkty powstałe w wyniku tych prac użyte były przy budowie najlepiej rozpoznawalnych światowych inwestycji, takich jak nowojorska strefa Ground Zero, Pentagon, Uniwersytet Harvard, a także liczonych już w milionach domach amerykańskich i europejskich.

Wynik badania ogniowego pianki Demilec APXTM zgodnie z normą NFPA 286, wykazał zgodność z wymogami paragrafu AC-377 Apendix X. Pozwala to na instalowanie pianki przy właściwych warunkach bez potrzeby zastosowania dodatkowych powłok ogniowych tam, gdzie warstwą końcową ma być odkryta pianka.

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

  • Formularz zapytania produktowego do firmy
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Województwo:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:
  • Produkty firmy Salus Expo - izolacja natryskowa

Izolacje natryskowe

Pianki natryskowe

powrót
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone