Szukaj w serwisie

Kategorie produktów » Usługi budowlane » Izolacje natryskowe
  • Podgląd produktu
produkt
SEALECTION® 500 to otwarto-komórkowa, paro-przepuszczalna natryskowa piana, zwiększająca swoją objętość 120 razy w kilkanaście sekund.

Paro-przepuszczalna natryskowa piana SEALECTION 500

Opis produktu:

SEALECTION® 500 to otwarto-komórkowa, paro-przepuszczalna natryskowa piana, zwiększająca swoją objętość 120 razy w kilkanaście sekund. Izoluje ona powierzchnię, tworzy jednorodną powłokę, która jest energooszczędna i bezłączeniowa. Piana ta, wypełniając i uszczelniając dokładnie każdą wolną przestrzeń eliminuje mostki termiczne. Zaletą wyrobu jest błyskawiczna aplikacja mająca zastosowanie do wszystkich typowych tworzyw wykorzystywanych w budownictwie, czyli betonu, lachy, drewna, folii, płyt OSB). Przy SEALECTION 500 nie ma potrzeby użycia membrany paro-izolacyjnej, a wydajność energetyczna budynków wzrosnąć może o połowę przy jednoczesnym wygłuszeniu i poprawie właściwości powietrza wewnątrz tych budynków. Piankę można stosować bez względu na porę roku i czynniki pogodowe, ponieważ znacznie eliminuje przepływ powietrza i zapobiega wyciekowi ciepła z obiektów w czasie chłodu oraz napływom gorącego powietrza do środka budynku podczas upalnych dni. Cechą charakterystyczną piany jest także brak szkodliwych związków, mogących wywoływać alergię, lub przyczyniać się do powstawania nowotworów, połączeń HCFC oraz CFC, jak również to, że w SEALECTION 500 pieni się dzięki parze wodnej, a nie szkodliwych środków chemicznych.

Izolacja SEALECTION® 500 ma najdłuższą, bo ponad dwudziestoletnią historię zastosowania w budownictwie Ameryki Północnej. Dzięki temu, że nie wykazuje tendencji do zapadania, osiadania się, butwienia, kumulowania wilgoci i utraty swoich parametrów, nie jest atrakcyjna dla gryzoni i insektów, a swoje właściwości zachowa nawet przez pokolenia - nawet po wielu latach wydajność piany będzie identyczna jak w momencie jej zastosowania. Certyfikat LEED (Leadership in Environmental and Energy Design), przyznany w Stanach Zjednoczonych pianie SEALECTION 500 oznacza, że produkt , a dzięki niemu także budynki, w których był zastosowany, są energooszczędne i ekologiczne.

W Polsce SEALECTION® 500 otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia na Targach Budowlanych i Wystaw Branżowych. ważne certyfikaty to także Aprobata Techniczna Instytutu Techniki Budowlanej i Atest wydawany przez Państwowy Zakład Higieny.

Świadomy właściciel budowli wybierze piankę natryskową SEALECTION 500 i będzie to wybór doskonały.

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

  • Formularz zapytania produktowego do firmy
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Województwo:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:
  • Produkty firmy Salus Expo - izolacja natryskowa

Izolacje natryskowe

Pianki natryskowe

powrót
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone