Szukaj w serwisie

Kategorie produktów » Chemia budowlana » Pianki natryskowe
  • Podgląd produktu

Ocieplenie hal przemysłowych

DANE KONTAKTOWE:
ISOPROPER
Opis produktu:

Pianka poliuretanowa dzięki doskonałym właściwościom termo- i hydroizolacyjnym idealnie nadaje się do wykonywania izolacji obiektów przemysłowych: produkcyjnych i rolniczych.

Pianka doskonale sprawdza się w obiektach z metalowym poszyciem dachu, gdzie częstym problemem jest skraplanie się pary wodnej. Najskuteczniejszą metodą na wyeliminowanie powstawania skroplin jest natrysk cienkiej warstwy pianki poliuretanowej o strukturze zamknięto komórkowej. W zależności od panującej temperatury wewnątrz obiektu, warstwa już 2cm pianki poliuretanowej jest w stanie zupełnie powstrzymać proces wytrącania się wody. Niezbędne jest przy tym zapewnienie prawidłowej wentylacji budynku. Jeśli wewnątrz ma być utrzymana wyższa temperatura, grubość warstwy powinna być grubsza.

Pianka natryskiwana jest w formie płynnej a następnie w ciągu kilku sekund powiększa 100 krotnie swoją objętość, co zapewnia wypełnienie wszelkich wolnych przestrzeni i szczelin. Po zastygnięciu pianka poliuretanowa tworzy jednolitą, monolityczną powłokę bez pęknięć, mostów termicznych itp. Pianka poliuretanowa zamknięto-komórkowa stawni jednocześnie szczelną i nieprzepuszczalną powłokę hydroizolacyjną.

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

  • Formularz zapytania produktowego do firmy
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Województwo:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:
  • Produkty firmy ISOPROPER

Izolacje natryskowe

Pianki natryskowe

powrót
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone