Szukaj w serwisie

Kategorie produktów » Usługi budowlane » Izolacje natryskowe
  • Podgląd produktu
produkt
Izolacja pianką zamknięto-komórkową
produkt

Izolacja pianką zamknięto-komórkową

Opis produktu:

Często na rynku polskim spotykamy się z pytaniem, która pianka jest lepsza? Czy ta o strukturze otwartych komórek czy też ta o strukturze zamkniętych. Nic mylnego! Każda z nich ze względu na natrysk wykonywany bezpośrednio u klienta jest lepsza niż nie jeden materiał izolacyjny który że względu na brak możliwości wykonania bezszwowo naraża naszą inwestycję, czy nasz dom na błędne wykonanie usługi izolacji.

W tym momencie zastosowanie pianki daje nam możliwości uniknięcia tego ryzyka. Piankę zamknięto-komórkową stosujemy jako hydroizolację i nie jest ona zalecana do izolacji poddaszy od strony wewnętrznej w przypadku gdy mamy wentylacje grawitacyjną. W przypadku wentylacji mechanicznej mamy większe pole do popisu. Musimy tylko pamiętać o prawidłowym zaprojektowaniu przegrody i zależności niektórych materiałów np. drzewa w postaci deskowania czy też wieźby dachowej od dostępu powietrza czyli wentylowania go bo jak jest to nam wiadome od lat jeśli takowego nie będzie drzewo może butwieć.

Pianka zamknięto-komórkowa ma szerokie zastosowanie jako hydroizolacja fundamentów, posadzek także stropów.Spotykamy ją na codzień nie mając świadomości.Wszystkie hale przemysłowe stawiane w płyt warstwowych w większej części mają w środku poliuretan o zamkniętej komórce. Nasze lodówki czy tez chłodziarki również. Zderzaki w samochodach także go posiadają. Statki lotnicze ze względu na swoją wyporność jak również dokładność izolacji w tym przypadku niebywale istotną, również są izolowane pianką o zamkniętej komórce. Począwszy na izolacji domów kończąc na rurociągach poprzez ule czy też deski do serfiowania to jest właśnie poliuretan o strukturze zamkniętych komór.

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

  • Formularz zapytania produktowego do firmy
Imię i nazwisko:
Telefon:
E-mail:
Miejscowość:
Województwo:
Treść zapytania:
Kod:
Wpisz kod:
  • Produkty firmy OPTIMUM BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.
powrót
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone