Szukaj w serwisie

Kategorie:

Budynki inwentarskie | Garaże i wiaty na maszyny | Przechowalnie i chłodnie | Zbiorniki na gnojowicę | Biogazownie | Płyty obornikowe | Inne

Tutaj jesteś: Budujemy / Inne

Rigips wieszak noniuszowy - o czym mowa w praktyce?

kategoria: Inne

 

O takim wyrobie, jak Rigips wieszak noniuszowy, wiele osób mogło nigdy nie słyszeć. Co w nim takiego specjalnego i gdzie się go wykorzystuje?

Rigips wieszak noniuszowy – czym on właściwie jest?

W budownictwie, w szczególności w momencie, gdy mówimy o tworzeniu systemów suchej zabudowy, jesteśmy w stanie spotkać się z wieloma mało znanymi wyrobami, które przy okazji takich zastosowań stają się tak naprawdę niezbędnymi narzędziami. Bardzo ważnym wyrobem, choć dla większości osób kompletnie nieznanym, jest na przykład Rigips wieszak noniuszowy. Nazwa może większości osób nie mówić absolutnie nic. Czym więc jest tego typu wieszak? To specjalny wyrób wykonywany z cienkiej blachy, który posiada część do mocowania przy stropie oraz część dolną, do której mocowany jest profil. Ten element wykorzystywany jest najczęściej podczas konstruowania sufitów podwieszanych.

Zastosowanie Rigips wieszaka noniuszowego

Jak już wspomnieliśmy, wieszaki noniuszowe wykorzystywane są przy sufitach podwieszanych, a ich zadaniem jest podtrzymywanie takich elementów konstrukcyjnych, jak profile do płyt gipsowych RIGIPS. Warto jednak pamiętać, iż wieszaki tego typu są w stanie różnić się od siebie w zależności od zastosowania, do jakiego będą one wykorzystywane. Pewne konstrukcje sprawdzą się lepiej w momencie, gdy konieczne jest utrzymanie większej powierzchni lub wymagana jest dodatkowa ochrona, zaś niektóre modele najlepiej sprawdzą się w momencie, gdy dla przykładu wymagana jest maksymalne wyciszenie akustyczne. Dobór odpowiedniego wieszaka ma więc kolosalne znaczenie.

Gdzie zakupić Rigips wieszak noniuszowy?

Jeżeli planujemy stworzenie sufitu podwieszanego i konieczny jest dobór odpowiedniego wieszaka noniuszowego, najlepszym miejscem na poszukiwanie produktu idealnie wpisującego się w nasze wymagania zdecydowanie będzie Internet. To właśnie tam bowiem będziemy mieli najlepszy wybór wielu wyrobów, które będą posiadać odmienną charakterystykę. Dzięki temu będziemy w stanie dobrać idealny wieszak spełniający nasze potrzeby.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone