Szukaj w serwisie

Kategorie:

Instalacje | Projekty | Agroturystyka | Dachy i pokrycia dachowe | Dom i Zagroda | Folie i szklarnie | Budynki gospodarcze | Inne

Tutaj jesteś: Artykuły / Inne

Jakie są zalety posiadania mini ładowarki w firmie budowlanej?

kategoria: Inne
Jakie są zalety posiadania mini ładowarki w firmie budowlanej?
Jakie są zalety posiadania mini ładowarki w firmie budowlanej?

Branża budowlana nie należy do najłatwiejszych - wie o tym właściciel, który podejmuje się rozmaitych zleceń na których potrzeba dużo czasu, gdy z drugiej strony gonią go terminy. Wiedzą o tym też jego pracownicy, dla których każde zlecenie jest nie lada zadaniem i wymaga sporego wysiłku fizycznego. Na szczęście na rynku istnieją maszyny, które są nieocenioną pomocą w różnego rodzaju pracach. Jedną z najpopularniejszych jest mini ładowarka - niezwykle funkcjonalna maszyna, ułatwiająca codzienną pracę budowlańców. Dodatkowo możliwość wyboru szerokiej gamy wyposażenia i osprzętu sprawia, że jest to maszyna pożądana w małych, jak i dużych firmach budowlanych. Jakie są więc zalety posiadania mini ładowarki?

Mini ładowarki Everun - https://ladowarki-everun.pl/

 

Po pierwsze jej parametry

Mini ładowarka, jak już sama nazwa mówi, jest niewielkich rozmiarów (około 2m wysokości i 3m długości wraz z szuflą). Dzięki temu można się nią dostać w trudno dostępne miejsca a dodatkowo może pracować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektów budowlanych. Pomimo tych niewielkich gabarytów, może przewozić ciężary o wadze przekraczającej nawet 2,5 tony, więc w łatwy sposób można się nią dostać w każdy zakamarek i usunąć zalegający materiał lub szybko przenieść coś z miejsca na miejsce. Nie trzeba więc siłować się z takimi pracami ręcznie, dzięki czemu można zaoszczędzić mnóstwo czasu, co jest równoznaczne z możliwością przyjęcia większej liczby zleceń. Kolejną zaletą sprzętu jest niewielka masa (w granicach 1300-4000 kg). Można ją więc w łatwy sposób transportować a dodatkowo nie niszczy ona podłoża na którym pracuje. Bardzo istotne jest również to, iż jej konstrukcja umożliwia obrót maszyny wokół własnej osi, dzięki czemu wyróżnia się zwrotnością, która znacznie ułatwia pracę.

Funkcjonalność dzięki dodatkowemu wyposażeniu

Bardzo bogata oferta osprzętu do mini ładowarki zwiększa zakres prac, które można wykonać przy jej użyciu. Proste mocowanie przy użyciu szybkozłącza umożliwia szybką wymianę. Do podstawowych osprzętów zaliczamy przede wszystkim łyżkę załadunkową i widły ale także młot hydrauliczny, nożyce do cięcia żelbetu, walec wibrujący, hydrauliczne wiertła do gruntu. Popularne są również pługi, odśnieżarki i kosiarki. To dzięki tej różnorodności sprzętu, mini ładowarka jest idealnym rozwiązaniem dla wielu rodzajów branż, w tym przede wszystkim w budowlance. Jednocześnie takie szerokie możliwości, jakie daje osprzęt, pozwalają na bardzo duże zaoszczędzenie miejsca niż w przypadku gdybyśmy każdy sprzęt kupowali i przechowywali oddzielnie.     

Przystępna cena

Bardzo ważnym elementem mini ładowarki jest jej niewielka cena w porównaniu do zakresu prac, jakie możemy wykonać przy jej użyciu. Co więcej, koszt eksploatacji sprzętu również nie jest wygórowany, więc inwestycja w jej zakup szybko się zwróci. Tym bardziej, że prędkość wykonanej pracy dzięki użyciu mini ładowarki a nie siły własnych rąk, zdecydowanie przyśpieszy pracę i da możliwość przyjęcia większej ilości zleceń.

Bezpieczeństwo i wygoda pracy

Jest to maszyna wykonana z myślą o operatorze, który będzie się nią posługiwał aby zapewnić mu maksimum komfortu pracy. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, posiada dość miejsca w środku, by czuć się w niej swobodnie i bez najmniejszych problemów ją nawigować. Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch joysticków, z których jeden odpowiedziany jest za sterowanie jazdą, zaś drugi  sterowanie funkcjami osprzętu. Zadbano także o najwyższe standardy bezpieczeństwa. Mini ładowarka wyposażona jest w bezpieczną kabinę zapewniającą bezpieczeństwo w razie wywrócenia maszyny, jej dachowania lub uderzenia w nią podnoszonego ładunku. Jest to urządzenie bardzo ekonomiczne, ze względu na małe zużycie paliwa, przez co jednocześnie emituje mniej zanieczyszczeń do atmosfery.

Mini ładowarka to naprawdę świetny wybór dla firmy budowlanej, przynoszący moc korzyści. Jej liczne zalety sprawiają, że staje się coraz częstszym wyborem zakupu, wśród właścicieli w branży budowlanej. Jest to maszyna, w którą zdecydowanie warto zainwestować, gdyż jest to najlepsza inwestycja we własną firmę a jednocześnie duży ukłon w stronę własnych pracowników, dla których mini ładowarka jest nieocenioną pomocą każdego dnia pracy.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 
 
 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone