Szukaj w serwisie

Kategorie:

Budynki inwentarskie | Garaże i wiaty na maszyny | Przechowalnie i chłodnie | Zbiorniki na gnojowicę | Biogazownie | Płyty obornikowe | Inne

Tutaj jesteś: Budujemy / Inne

Jak działają poidła dla krów?

kategoria: Inne

Mogłoby się wydawać, że poidła dla krów to niezbyt skomplikowane wyposażenie każdej obory. Warto jednak mieć na uwadze, że technologia poszła do przodu i nawet poidła dla krów przeszły sporą metamorfozę. Tak właśnie się stało. Co należy wiedzieć o poidłach dla krów?

Jakie poidła dla krów cieszą się największą popularnością?

Na rynku można znaleźć różne rodzaje poideł dla krów. Obecnie w większości obór stosuje się system, który rozprowadza automatycznie wodę rurociągami w sposób bezpośrednio do poideł. Najczęściej stawia się na poidła dla krów miskowe, czy też poidła dla krów rynnowe oraz komorowe. Poidła miskowe wystarczają dla maksymalnie dwudziestu dorosłych krów. Takowe poidło zbudowane jest z miski, w której się gromadzi woda, zawód, a także specjalny dławik, który zamyka zawór, gdy ciśnienie jest za duże. 

Z kolei poidła dla krów komorowe oraz rynnowe stosowane są dla krów, które to utrzymywane są w wolnostanowiskowym systemie. Tego typu poidła umożliwiają zwierzętom w pełni swobodny dostęp. Z jednego poidła może korzystać jednocześnie kilka zwierząt. 

Gdzie kupić poidła dla krów?

Wiadomo już, jakie wyróżnia się rodzaje poideł dla krów. Wiadomo także, jak one działają. Warto jednak dowiedzieć się także, gdzie można kupić możliwie najlepsze poidła dla krów. Jak to wygląda w rzeczywistości? Dla hodowców, którzy prowadzą własne gospodarstwa przeznaczonych, jest sporo różnych sklepów oraz hurtowni. W obecnych czasach poleca się sklepy internetowe, które oferują zakupy bez wychodzenia z domu. Osoby prowadzące gospodarstwa mają mało czasu, a więc dla nich jest to świetna propozycja. Warto zapoznać się z ofertą sklepu AgriCom.

Na pewno na asortymencie tego sklepu nikt się nie zawiedzie. Jest bardzo szeroki, a na dodatek ceny są bardzo przystępne. Nic tylko składać zamówienie. 

Opinie, którymi może się pochwalić ten sklep, są naprawdę bardzo pozytywne. Na jakości nie należy oszczędzać. W przypadku tego sklepu jakość jest na naprawdę wysokim poziomie. 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone