Szukaj w serwisie

Kategorie:

Technologia drewna | Beton i cement | Magazyny paszowe | Budynki i hale | Instalacje | Ochrona środowiska | Materiały budowlane | Termomodernizacja budynków

Tutaj jesteś: Technologie / Budynki i hale

Hale ocieplane Thermohall™ - dlaczego warto?

kategoria: Budynki i hale
Hale ocieplane Thermohall™ - dlaczego warto?
Hale ocieplane Thermohall™ - dlaczego warto?

Metodę ocieplania hal - ThermohallTM opatentowano już 50 lat temu w Norwegii. Dzięki tej technologii możliwe jest utrzymanie stałej temperatury w całym obiekcie, bez względu na warunki atmosferyczne czy porę roku. Co więcej, technologia ThermohallTM to nie tylko ocieplone ściany, ale i izolowany dach budynku, dzięki czemu termoizolacja tych hal stoi na najwyższym poziomie.

Termohale i ich zastosowanie

Termohale to rozwiązanie cenione na całym świecie. Coraz więcej przedsiębiorstw wybiera właśnie ten typ hal zamiast tradycyjnych hal magazynowych. Hale ocieplane ThermohallTM znajdują globalne zastosowanie jako obiekty przemysłowe, magazyny (także do przechowywania żywności), hangary, garaże, hale sportowe i wiele innych.

Dlaczego warto wybrać hale ocieplane ThermohallTM?

Doskonała termoizolacja

Jak wskazuje ich nazwa, jedną z najważniejszych zalet termohal jest ich wysoka izolacja cieplna. Finalnie przekłada się to na niższe koszty ogrzewania hali i gwarantuje utrzymanie stałej temperatury przez cały rok. Co więcej, w termohalach od RUBB Polska można wydzielić kilka stref o różnej temperaturze. Termohale nie posiadają także mostków termicznych ani szczelin, które mogłyby powodować utratę ciepła.

Wysoka ochrona przed wilgocią

Kolejną zaletą termohal jest fakt, iż woda nie skrapla się na ścianach wewnętrznych i suficie hali. Dzięki temu, można bez obaw przechowywać w nich różnego typu produkty, zwłaszcza te wrażliwe na wilgoć.

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe

Hale ThermohallTM to także gwarancja wysokiego bezpieczeństwa przeciwpożarowego. Do ich budowy zastosowano najwyższej jakości tkaniny powlekane PCV, które nie spalają się i nie dopuszczają do rozprzestrzeniania się ognia. Do izolacji hal ocieplanych stosowana jest szklana wełna, którą cechuje wysoka odporność na ogień.

Możliwość składania i przenoszenia

Hale ThermohallTM nie są na stałe przymocowane do podłoża, co umożliwia ich łatwą rozbudowę oraz złożenie i przeniesienie w razie potrzeby.

Duża powierzchnia przechowywania

Hale ocieplane od RUBB Polska posiadają dużą, otwartą przestrzeń, pozbawioną podpór wewnętrznych, co zapewnia dodatkową powierzchnię do przechowywania lub pracy.

Hale ocieplane od RUBB Polska

RUBB Polska to renomowany producent hal ocieplanych w technologii ThermohallTM. Hale są produkowane w łódzkim zakładzie produkcyjnym marki. Hale ThermohallTM to produkt najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, który doskonale sprawdzi się w wielu sytuacjach - zarówno jako hala sportowa jak i przemysłowa czy magazyn rolniczy.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
 
 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone