Szukaj w serwisie

Kategorie:

Budynki inwentarskie | Garaże i wiaty na maszyny | Przechowalnie i chłodnie | Zbiorniki na gnojowicę | Biogazownie | Płyty obornikowe | Inne

Tutaj jesteś: Budujemy / Inne

Części do Ursusa, skąd brać części zamienne do maszyn rolniczych, które już nie są produkowane?

kategoria: Inne

 

Ursus to marka, która większości rolników kojarzy się niezwykle sentymentalnie. Z tego powodu wielu z nich nadal użytkuje maszyny rodzimej produkcji, włącznie z tymi modelami, które dawno nie są już produkowane. Czasem istnieje konieczność zakupu części zamiennych na wymianę. Gdzie można je znaleźć? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w poniższym artykule.

Ursus - klasyka polskich maszyn rolniczych

Ciągniki rolnicze Ursus cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. Na sukces tych maszyn składa się wiele czynników. Wśród ich największych zalet można wymienić niezawodność, ekonomiczność oraz prostą budowę, która ułatwia łatwe znalezienie części zamiennych. Pomimo jakości tych maszyn, czasem istnieje konieczność zakupu zamiennych części do Ursusa.

 

Niestety prędzej czy później przyjdzie dzień, kiedy maszyna zawiedzie i będzie konieczne przeprowadzenie jej naprawy. Wiele użytkowanych do dzisiaj modeli Ursusa nie jest już produkowanych. Skąd więc brać części zamienne do maszyn rolniczych? Co zrobić, kiedy potrzebne jest sprzęgło do Ursusa C-330 lub filtry do Ursusa C-360? Jak się okazuje-jest to jak najbardziej do wykonania. Oto co trzeba zrobić.

Jak skutecznie nabyć części zamienne do Ursusa?

W pierwszej kolejności powinniśmy oczywiście zdiagnozować źródło usterki. Bardzo często bywa tak, że do wymiany nadaje się więcej niż jedna część. Po ustaleniu przyczyn awarii należy sporządzić konkretną listę części, które wymagać będą wymiany. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z katalogu części zamiennych do Ursusa.

 

Znajdują się w nim numery katalogowe, które pozwolą nam na stworzenie dokładnej listy potrzebnych rzeczy. Warto upewnić się, czy dokonaliśmy prawidłowego wyboru pozycji z katalogu, żeby nie narazić się na zbędne koszta i stratę czasu. Dzięki posiadaniu numeru katalogowego sprzedawca w sklepie może łatwo dostarczyć nam takie części do Ursusa, jakich potrzebujemy.

Gdzie można dokonać zakupu części zamiennych do Ursusa?

Części zamienne do ciągników rolniczych Ursus możemy w prosty sposób zamówić w sklepie internetowym, na przykład www.sklep.mizar.com.pl. Można tam znaleźć szeroki wybór wysokiej jakości części do Ursusa C-330, Ursusa C-360 i wielu innych modeli tego producenta. W dodatku w sklepie internetowym prawdopodobnie szybciej dostaniemy potrzebną część, w dodatku taniej. Jeśli potrzebne jest sprzęgło, części do silnika, elektryka lub filtry będzie to najłatwiejszy sposób.

 

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl
GŁÓWNA / O NAS / FORUM / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2008 by www.AGROBUDOWNICTWO.pl Wszelkie prawa zastrzeżone